Hoorcentrum Aerts Herentals
"Zaakvoerder Tom Aerts behaalde in 2001 zijn diploma audiologie en opende twee jaar later zijn eerste hoorcentrum in Herentals, de stad waar hij opgroeide."
Eerste Vlaamse verdeler van 'onzichtbare hoortoestellen'
Als hoorspecialist zijn de audiologen steeds gefocust op een kwalitatief aanbod van de nieuwste technologieën.
Gebruik video-otoscoop in alle hoorcentra
Dankzij een constante uitbreiding van onze infrastructuur verzekeren we de kwaliteit van onze diensten. Met een video-microscoop kan de bezoeker meekijken naar het beeld van het oor op het scherm en heeft de audioloog een gedetailleerder zicht dan met het blote oog.
1e Nominatie Trends Gazellebedrijf
De redactie van Trends Magazine selecteert elk jaar per provincie 250 Trends Gazellen. Gazellen zijn snelgroeiende bedrijven die worden bestempeld als een inspirerend rolmodel voor andere bedrijven.
Hoorcentrum Aerts tijdens Covid-19
- Mondmaskermodus als nieuwe geluidsinstelling. Lees meer
- Tele-audiologie: op afstand afstellen van hoortoestellen tijdens lockdown
- Ondersteuning zorgpersoneel met onze 'earsavers' Lees meer
Start snelle gehoorscreening
Een automatische meting geeft in enkele minuten tijd een indicatie van de gezondheid van uw gehoor.
Hoorcentrum Aerts investeerde in deze meetapparatuur om laagdrempelige opvolging en screening van het gehoor aan te bieden.
40 hoorcentra in alle Vlaamse provincies
We willen goed bereikbaar zijn. Onder het motto ‘de hoorspecialist in uw regio’, werken we aan de spreiding van onze hoorcentra in Vlaanderen.
Vind hier uw hoorcentrum